تبلیغات
هفت روز هفته - طالع بینی و فال امروز ، سه شنبه 24 آذر 1388
هفت روز هفته

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

طالع بینی و فال امروز ، سه شنبه 24 آذر 1388


فروردین ماه: سهل انگاری عده ای از مجردهای این ماه سبب شده خیلی از نقشه ها و سرمایه های آنها نیمه کاره بماند و از هدفهایشان دوربمانند. ضمن اینکه معدودی نیز استوار و محکم پیش می روند همچنان آگاهانه عمل می کنند. خبرهای خوشی برای بعضی از مجردهای این ماه در راه است که آنها را شاد می سازد.

اردیبهشت ماه: بعد از مدتهای طولانی متوجه خواهید شد که کسی که مورد اعتماد شما بوده است نسبت به شما احساسی عاشقانه دارد. عجولانه قضاوت نکنید و برای قبول این احساس بزرگ سعی کنید تلاش مثبتی بکنید. موقعیت مالی ممکن است تغییر بخصوصی نداشته باشد ولی نگرانی نیز ایجاد نخواهد نمود. موقعیت سفری چند روزه و تفریحی را از دست ندهید. از طرف بچه ها فوق العاده خوشحال خواهید شد و متاهلین نیز با تمام تلاششان نخواهند توانست بر سوءتفاهمات غلبه نمایند.

خرداد ماه: شرکت در یک میهمانی سبب میشود بسیاری از متولدین این ماه چهره واقعی گروهی از اطرافیان خود را بشناسند و باصطلاح با چنین شناسائی برای آینده خود تصمیم منطقی بگیرند. در این میان بعضی سوء تفاهمات که میان آشنایان کدورت و دلگیری بوجود آورده بود با حوادث تازه برطرف میشود و حتی بین گروهی از عروسها و مادر شوهرها روابط بسیار صمیمانه ای بوجود میاید. آن دسته از آقایان که در تدارک جدائی هستند باید بدانند که اینگونه یکطرفه اقدام کردن پشیمانی ببار می آورد.

تیر ماه: احساس میکنید که اعصابتان زیر فشار زیاد قرار گرفته است، ممکن است این موضوع دلیل بخصوصی نداشته باشد ولی باعث درگیری زیاد با کسانی که دوست دارید ، خواهد گشت. اگر جزو مجردین عاشق هستید، بخاطر تعصب بیهوده به نیازهای خصوصی خودتان، در روابط خود به بن بست خواهید خورد. اگر متاهل هستید بهتر است سرتان را با مسئولیتهای دیگر گرم نموده و کمتر با همسرتان برخورد نمائید. اگر مجرد تنها هستید، حال و حوصله جستجوی عشق را نخواهید داشت.

مرداد ماه: امروز خبر خوشی خواهید شنید که موجب خوشحالی شما خواهد شد ممکن است به سفری دور و دراز بروید. با احتیاط در انجام کارهایتان عمل کنید تا موفق شوید. روز آرام و دلپذیری خواهید داشت. از سوالهای کنجکاوانه ای که در مورد ازدواج از شما می پرسند، یکه نخورید، بلکه زمینه را برای یک انتخاب مناسب فراهم کنید.

شهریور ماه: نیازی نیست برای همه کس، همه کاری را شما باید انجام دهید. این احساس مسئولیت پذیری شما قابل احترام است اما باعث میشود که شما را از اصل زندگی دور سازد. از خودتان مراقبت کنید و کمی بیشتر به فکر خود باشید. و فراموش نکنید که شما هم در زندگی نیازهایی دارید که باید به آنها توجه شود.

مهر ماه: پیش از درگیر شدن با شریک، نماینده یا وکیل خد از مسائل مالی تمام جزئیات را به دقت بررسی کرده و از همه چیز یاشت بردارید تا بعدا پشیمانی حاصل نشود. شما به شیوه های نو برای زندگی نیاز دارید. اما با کمی ممارست میتوانید، شجاعانه و به درستی گام بردارید.

آبان ماه: موضوع مهم مالی که از مدتها قبل فکرتان را نگران ساخته بود ، در این دوره کاملا روشن و حل خواهد شد. از طرف دیگر ، در این مورد با اعتماد ننمودن بدیگران میتوانید خودتان را گرفتار نسازید. به مهمانی ها و جشن های متعی دعوت شده و دوستان جدیدی پیدا خواهید نمود. مجردین همچنان در جستجو خواهند بود و عشاق به توافقهای رضایت بخشی خواهند رسید و متاهلین در به انجام رساندن مسئولیتهایشان با همدیگر شراکت و همکاری آغاز خواهند نمود.

آذر ماه : در مورد مسائل شخصی تان منظم تر باشید. پیشنهاد یک سفر به شما خواهد شد که هدف قابل توجهی در آن نهفته است. یکی از بهترین خاطرات شما دوباره تداعی خواهد شد که خوشحالتان میکند. گاهی یکدنده و لجباز میشوید که این به نفع شما نیست و از توجه و ارادت دیگران نسبت به شما میکاهد. به مشورت به عنوان یک عامل مهم وتعیین کننده بنگرید نه یک عامل مزاحم و دست پاگیر.

دی ماه: آراستگی به شما در این روز شانس میبخشد. هنگامی که در خانه احساس خوبی ندارید، بیرون از آن بروید. هنوز هم در بیرون از خانه به شما و توانایی های شما نیاز هست. هر چه پیش آید شما همیشه ستاره خواهید بود.

بهمن ماه: از همدردی دیگران احساس رضایت خاطر می کنید . احساس می کنید بار سنگینی از مشکلات را بر دوش می کشید. با این حال شما از آرمان ها و اهداف خود دست نمی کشید و با انعطاف پذیری و سازگاری کامل بر دشواری ها غلبه خواهید کرد. نگرانی که بابت مشکلات یکی از دوستانتان دارید به مرور زمان برطرف خواهد شد. در اطراف شما چشمانی هستند که مواظب اعمال و رفتارتان هستند و از شما غافل نمی شوند.

اسفند ماه: حالا همه مشکلات شما در حال حل شدن است ، بی جهت احساس نگرانی و اضطراب میکنید، کمی صبر و تحمل داشته باشید تا به مقصودتان برسید. جمعه دلپذیری در انتظارتان است. درست است که همیشه به خود متکی بوده اید ولی این دلیل نمیشود که از راهنمایی های دیگران فرار کنید! برای تشکیل زندگی جدید شتاب به خرج ندهید. روز دلنشینی در راهست

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : عسل ثابت

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان

> >
online Create your flash banner free online
Create your flash banner free online