تبلیغات
هفت روز هفته - طالع بینی و فال روز ، پنج شنبه 26 آذرماه 88
هفت روز هفته

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

طالع بینی و فال روز ، پنج شنبه 26 آذرماه 88


فروردین ماه: سفر کاری به شما پیشنهاد میشود که بهتر است بپذیرید، چرا که مدتی دور بودن از محیط کار و درگیریهای گذشته، روح شما را تسکین میبخشد و ضمنا در مشکلاتی که در پیش است شرکت نخواهید داشت. امروز روزیست که باید به ساحل آرامش فکر کنید.

اردیبهشت ماه: سردرگمی چند روز اخیر شما را بکلی کلافه کرده بشکلی که نمیدانید از چه طریقی مشکلاتتان را حل کنید. نگران نباشید. به زودی اوضاع عادی خواهد شد. عدد شانس امروز شما یک است .

خرداد ماه: در روزهای آینده خبر خوشی خواهید شنید که موجب خوشحالی شما خواهد شد. ممکن است به سفری دور و دراز بروید. با احتیاط در انجام کارهایتان عمل کنید تا موفق شوید. روز آرام و دلپذیری خواهید داشت.

تیر ماه: بعضی حوادث و رویدادهای اخیر سبب شده روحیه شاد و آرام خیلی از متولدین این ماه کسل و عصبی و نا امید شود. معمولا در این میان برخی آدمهای نه چندان خوش قلب و یا حداقل بدبین به همه چیز و همه کس سبب ساز هستند و با رفتار و کردار و حرفهای خود بروی اطرافیان تاثیر منفی میگذارند. خوشبختانه متولدین این ماه آدمهای قاطع و مقاوم و سنت شکنی هستند و خیلی زود میتوانند از این گونه آدم های منفی دور شوند.

مرداد ماه: خیلی از مجردهای این ماه برای ازدواج و نامزدی در حال تصمیم گیری هستند. برخی در زمینه مسائل احساسی دچار بن بست هایی شده اند در کل این گروه باید با احتیاط و دوراندیشی تصمیم بگیرند. آن گروه از متاهلین که تصمیم قطعی برای جدایی گرفته اند باید حداقل در اندیشه وابستگان خود باشند و هر تصمیمی را با توجه به سرنوشت آنها بگیرند و تنها به خود و آینده و سرنوشت خود اندیشه نکنند .

شهریور ماه: همیشه توانسته اید به راهنمائی ها و نصایح دیگران گوش داده و آخر سر آنچه را که برای خود شما مهم است انجام دهید ولی اکنون وقتش رسیده این که در این روش تغییری دهید. در روابط احساسی دوران بسیار شادی خواهید داشت . موقعیت مالی نگران کننده نخواهد بود.

مهر ماه: در زمینه شراکت معمولا متولدین این ماه آدم های منطقیتر و رو راست تری هستند ولی در پایان نیز همیشه ضربه ها را بدوش میکشند تا به اصطلاح دیگران دل شکسته نباشند و خاطره ای خوش از خود برجای بگذارند. عشق برای درصد بالایی از متولدین این ماه مفهوم تازه ای دارد و برای گروهی نیز اخیرا دردسرساز شده است که البته اگر همیشه با دوراندیشی همراه شود بسیار زندگی ساز و شیرین است.

آبان ماه: مجردهای مرداد ماه در مسیر پولدار شدن و توفیق در کارهای اجتماعی و تخصصی هستند. توجه عمیق به سلامت جسمی و روحی باید سرلوحه زندگی متولدین این ماه قرار گیرد، خصوصا" آنها که در سنین بالای پنجاه قرار دارند باید با ورزش و تغذیه مناسب این مراقبت را دقیق تر سازند حتی اگر ممکن است پیاده روی را پیشه کنند.

آذر ماه: اکثر متولدین این ماه برای ساختن زندگی بهتر دست به تلاش میزنند و البته بسیاری نیز به نتیجه مطلوب میرسند و عده ای هم با بن بست هایی روبرو میشوند که نباید نا امید شوند و همچنان به تلاش خود ادامه دهند. خانم های متولد این ماه سخت نکته بین و مشکل پسند هستند و البته این نوع و شیوه زندگی نتایج خوبی نیز ببار میاورد بشرط اینکه به حد افراط و تفریط نرسد.

دی ماه: در زمینه کسب و کار و شغل بعضی از متولدین این ماه بسیار پولساز و موفق و مبتکر هستند، برخی بدلیل رکود اقتصادی ناگهان دچار ترس و دلهره شده و حتی ابتکارات و خلاقیت های خود را بهمین سبب از دست داده اند. به این گروه توصیه میشود باامید بکار بپردازند و روحیه خود را نبازند که هنوز شانس های خوبی در راه است .

بهمن ماه: در حالیکه متولدین این ماه آدمهای حساسی هستند گاه در ابراز احساسات خود دریغ می کنند و به همین جهت توصیه می شود در این زمینه قصودی نکنند. مجردهای این ماه در شرایطی قرار دارند که یا باید برای ازدواج تصمیم بگیرند و یا خود را اصولا درگیر بعضی مسائل وسوسه انگیز نسازند. در این میان وسوسه اعتیاد قمار به سراغ بعضی از آنها آمده که باید مقاومت نمایند و از این مسیر دور شوند.

اسفند ماه: فرد مورد علاقه متولدین این ماه خیلی روی رفتار و اخلاق مهربان و انسانی شان حساب میکند. اگر دلیل خستگی و مشغله و غیره ، این رفتار تغییر کند مسلما" این روابط را بهم میریزد. روحیه کمک در متولدین این ماه بسیار بالا ست . همیشه برای یاری دادن به محتاجان و اطرافیان آماده هستند ، در این میان بدلیل اشتباه و یا سوء تعبیر عده ای تصمیم گرفته اند دیگر دست یاری به سوی کسی دراز نکنند که مسلما" صحیح نیست.

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : عسل ثابت

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان

> >
online Create your flash banner free online
Create your flash banner free online