تبلیغات
هفت روز هفته - طالع بینی و فال روز ، جمعه 27 آذرماه 88
هفت روز هفته

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

طالع بینی و فال روز ، جمعه 27 آذرماه 88


متولدین فروردین: اگر مجرد هستید، اکنون زمان مساعد برای همسری دلخواه در شهرهای دور فرا رسیده است. اعضای خانواده تان حرفهای زیادی راجب انتخاب اخیرتان خواهند داشت. شاید بهتر باشد که گوش دل و جان به حرفهایشان بسپارید .امروز برای مشاوره گرفتن زمان مناسبی برای شما خواهد بود.

متولدین اردیبهشت: بار و بنه و چمدانهایتان را ببندید، چراکه سفری جالب به سرزمینهای دور خواهید داشت و امروز تمهیدات آن فراهم میشود. حتم داشته باشید که سفرتان مملو از گیرایی و فریبندگی خواهد بود. امروز دلتنگیهای خود را کنار بگذارید که از امروز زندگی در دستان شما خواهد بود.

متولدین خرداد : تمام امروز در حین صحبت کردن، حتی المقدور، کلمات و لغات را گل چنین نمایید تا برای شنونده هایتان منبع الهام قرار گیرد. بگذارید دوران و اوقات ناامن و ناسالم طی شوند و بعد خطرپذیری کنید. امروز در اوج خواهید بود و اوضاع بر وفق مرادتان پیش میرود.

متولدین تیر: اینروزها ریسک برای متولدین این ماه با نتایج خوب همراه است، البته این ریسک در زمینه های خرید و فروش و اقداماتی برای تغییر و تحول در کسب و کار با پیش بینی های منطقی حتما" توام با موفقیت است. جاه طلبی بعضی از اطرافیان برای درصدی از متولدین این ماه دردسر و مشکل ایجاد نموده است و بهتر اینکه تا حد ممکن جلوی این گروه را بگیرند .

متولدین مرداد : شما به شجاعت نیز نیاز دارید. فرصتی دست میدهد تا کارهایی را که عده ای به تسامح و تساهل ناتمام گذاشته اند، شما به معرفت و توانایی به اتمام برسانید. امروز برای شما راه موفقیت باز است.

متولدین شهریور: حفظ خونسردی چندان ساده نخواهد بود و زمانی که یک نفر از حد خود تجاوز کرده و در اتهامات عجیب و غریب خود زیاده روی نموده شما نمیدانید به او بگویید که از این گفته ها دست بردارد یا اینکه کاملا سکوت اختیار کنید؟ اما بهتر این است که سعی نمای حواستان را جمع نموده و از سخن های تند و تیز پرهیز نمایید.

متولدین مهر: امروز ستارگان شما کمک میکنند که کلماتی را بزبان بیاورید که بسیار به درد شما خواهد خورد و تاثیر گذار است. در جایی باید صحبتی داشته باشیه که تاثیرات بسیار مهم و خوبی بر مخاطبین خواهید داشت ولی این بدان معنا نیست که خودتان نباشید. در حقیقت هر چه بیشتر احساس شادی کنید، بیشتر موثر خواهید بود.

متولدین آبان: ستارگان به کسانی که در موسسات بزرگ، بانکها و شرکتهای بیمه و مکانهایی مانند اینها کار میکنند، کمک خواهند کرد. یکی از نزدیکانتان از نظر مالی وضع خوبی دارد. و به طور مستقیم یا غیرمستقیم شما نیز سود میبرید. لازم است در مورد مسائل احساسی خود کمی بیشتر فکر کنید، اگر عجله ای هم برای تصمیم گیری ندارید بنابراین هیچکس هم نمیتواند شما را مجبور کند.

متولدین آذر: احساسات شما ممکن است بعضی ها را آزار دهند و اما از نظر همسر و خانواده بسیار بجا و دوست داشتنی هستید. هر کاری ممکن است مورد پسند بعضیها و نارضایتی دیگران قرار گیرد این امر بسیار برای امروز شما طبیعی است.

متولدین دی: اگر چیزی را از دیگران مخفی کرده اید اکنون به آنها بگویید زیرا آنها شما را میبخشند و فراموش میکنند. مشکلی در پیشرو دارید که تاثیری طولانی بر شغلتان میگذارد و به کمک و حمایت خانواده، دوستان و همکاران نیاز دارید.

متولدین بهمن: امروز یک حس خیلی قوی هوسرانی دارید. اگر شما شگفت زده بودید که آیا ارتباط بیشتر گسترش می یابد یا نه اکنون میتوانید پی ببرید. اگر شما هنوز چشم به راه یک رابطه عشقی جدید هستید لطفا آن را در خانه پنهان نکنید زیرا میتواند نزدیکتر از آن چه فکر میکنید، باشد.

متولدین اسفند: بعضی از افراد شخصیت خود را به داراییهایشان میدانند، بنابراین حتما باید بخرند یا داشته باشند تا در مجموع احساس غرور و سربلندی کنید اما بعضی به این گونه مسائل بی اهمیت هستند و شخصیت را در ارزشهای انسانی میدانند.

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : عسل ثابت

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان

> >
online Create your flash banner free online
Create your flash banner free online